Питали смо ДОМЦЕ ко им је најбољи друг и другарица и они су се изјаснили и изабарали најбоље међу њима. Најбољи домски друг према њиховом мишљењу, ове школске године је Драган Ђокић. Било је неизвесно али је за нијансу добио више гласова ДОМАЦА од осталих. Други је Жељко Милетић, трећи Милан Јеротијевић, затим следе Жељко Симовић и Бојан Бојановић. Код девојака је било нешто мање неизвесности а најбоља домска другарица у школској 2018/19 години је Ана Драгојловић. На другом месту по броју гласова ДОМАЦА била је Анђела Ћурчић, трећа је била Ана Ћировић, затим Кристина Стојковић и Андријана Боровићанин. Честитамо најбољима и живело нам другарство!

Када је реч о спортисти генерације, чему придајемо посебну пажњу, одлуку о најбољем препустили смо такође ученицима а Педагошко веће је сагласно са њиховим избором. Ове школске године за спортисту генерације изабрали смо и јавно проглашавамо Милана Јеротијевића. Он је ово звање потпуно заслужено стекао, и можда најубедљивије према гласању ДОМАЦА, од како избор вршимо. Честитамо Милану, свестраном спортисти, који ће за овај избор бити и награђен у оквиру обележавања дана дома и домске славе.

Милан Јеротијевић

А ученика генерације у складу са нашим правилником и прописаном процедуром, изабраће Педагошко веће крајем маја.

Овде можете погледати и априлске јеловнике

јеловник, 1 – април 2019

јеловник, 2 – април 2019